Opel Corsa
2019 - ...
Opel Corsa 2019 1.2 Turbo 100 pk
Alles wat je moet weten over de Opel Corsa 2019 1.2 Turbo 100 pk
Beknopte specificaties Opel Corsa 2019 1.2 Turbo 100 pk
| Carrosserietype | 5-drs. hatchback |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 5MT |
| Verbr. gecomb. | 6,4 l/100km |
| Massa leeg | 1.075 kg |
| L x B x H | 4.060 x 1.765 x 1.433 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 309 l |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Max. vermogen | 74 kW (100 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 9,9 s |
| Topsnelheid | 194 km/u |
Specificaties Opel Corsa 2019 1.2 Turbo 100 pk
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. hatchback |
| Transmissie | 5MT |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Marktintroductie | oktober 2019 |
| Laatste facelift | juli 2023 |
| Garantie | 8 jaar |
| Vanafprijs | € 24.499 |
| Bijzonderheden | Sinds januari 2024 is deze motorvariant er niet meer met achttrapsautomaat. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 74 kW (100 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Motortype | benzine, 3-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.199 cm³ |
| Bij | 5.500 tpm |
| Bij | 1.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Vermogensrange | 55 tot 115 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.075 kg |
| L x B x H | 4.060 x 1.765 x 1.433 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 309 l |
| Bandenmaat | 195/55 R16 |
| Wielbasis | 2.538 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.200 kg |
| Tankinhoud | 44 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 6,4 l/100km |
| CO₂-emissie | 114 g/km |
| Energielabel | B |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 9,9 s |
| Topsnelheid | 194 km/u |