Mercedes benz E klasse cabrio
2016 - ...
Mercedes benz E klasse cabrio 2016 1.4 Turbo MultiAir 170
Alles wat je moet weten over de Mercedes benz E klasse cabrio 2016 1.4 Turbo MultiAir 170
Beknopte specificaties Mercedes benz E klasse cabrio 2016 1.4 Turbo MultiAir 170
| Carrosserietype | 2-drs. cabriolet |
| Aandrijving | achterwielen |
| Transmissie | 6MT (optie 6AT) |
| Verbr. gecomb. | 6,4 l/100km |
| Massa leeg | 1.035 kg |
| L x B x H | 4.054 x 1.740 x 1.233 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 140 l |
| Euro NCAP | niet getest |
| Max. vermogen | 125 kW (170 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 6,8 s |
| Topsnelheid | 232 km/u |
Specificaties Mercedes benz E klasse cabrio 2016 1.4 Turbo MultiAir 170
Algemeen
| Carrosserietype | 2-drs. cabriolet |
| Transmissie | 6MT (optie 6AT) |
| Euro NCAP | niet getest |
| Marktintroductie | oktober 2016 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 45.595 |
| Bijzonderheden | De Abarth 124 is er ook met automatische transmissie.. |
Techniek
| Aandrijving | achterwielen |
| Max. vermogen | 125 kW (170 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.368 cm³ |
| Bij | 5.500 tpm |
| Bij | 2.500 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| Vermogensrange | 125 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.035 kg |
| L x B x H | 4.054 x 1.740 x 1.233 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 140 l |
| Bandenmaat | 205/45 R17 |
| Wielbasis | 2.310 mm |
| Max. aanh. gew. | n.v.t. kg |
| Tankinhoud | 45 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 6,4 l/100km |
| CO₂-emissie | 148 g/km |
| Energielabel | F |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 6,8 s |
| Topsnelheid | 232 km/u |