achtergrondafbeelding

Autozoeker

Kia Pro_ceed

2018 - ...

Kia Pro_ceed 2018 1.6 T-GDi

Alles wat je moet weten over de Kia Pro_ceed 2018 1.6 T-GDi



Beknopte specificaties Kia Pro_ceed 2018 1.6 T-GDi

Carrosserietype 5-drs. stationwagen
Aandrijving voorwielen
Transmissie 7AT
Verbr. gecomb. 6,8 l/100km
Massa leeg 1.338 kg
L x B x H 4.615 x 1.800 x 1.442 mm
Inh. bag. ruimte. 594 l
Euro NCAP 5 sterren
Max. vermogen 150 kW (204 pk)
Max. koppel 265 Nm
Acc. 0-100 km/u 7,5 s
Topsnelheid 225 km/u
01-11-2021 AutoRAI.nl AutoRAI.nl Kia Pro_ceed 2018 1.6 T-GDi

Kia Pro_ceed 2018 1.6 T-GDi: de volledige omschrijving




Specificaties Kia Pro_ceed 2018 1.6 T-GDi

Algemeen

Transmissie 7AT
Carrosserietype 5-drs. stationwagen
Euro NCAP 5 sterren
Marktintroductie januari 2019
Laatste facelift oktober 2021
Garantie 7 jaar
Vanafprijs € 44.795
Bijzonderheden De ProCeed is een zogenoemde Shooting Brake en is in alles sportiever dan de Ceed SW.

Techniek

Motortype benzine, 4-cilinder lijn
Cilinderinhoud 1.591 cm³
Max. vermogen 150 kW (204 pk)
Bij 6.000 tpm
Max. koppel 265 Nm
Bij 1.500 tpm
Aandrijving voorwielen
Remmen v/a gev. schijven/schijven
Draaicirkel 10,6 m
Vermogensrange 88 tot 150 kW

Afmetingen en gewichten

Bandenmaat 225/40 R18
L x B x H 4.615 x 1.800 x 1.442 mm
Wielbasis 2.650 mm
Massa leeg 1.338 kg
Max. aanh. gew. 1.410 kg
Inh. bag. ruimte. 594 l
Tankinhoud 50 l

Verbruik

Verbr. gecomb. 6,8 l/100km
CO₂-emissie 154 g/km
Energielabel C

Prestaties

Acc. 0-100 km/u 7,5 s
Topsnelheid 225 km/u
Banner