Jaguar E pace
2017 - ...
Jaguar E pace 2017 P160
Alles wat je moet weten over de Jaguar E pace 2017 P160
Beknopte specificaties Jaguar E pace 2017 P160
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 9AT |
| Verbr. gecomb. | 8,0 l/100km |
| Massa leeg | 1.783 kg |
| L x B x H | 4.395 x 1.984 x 1.648 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 494 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 118 kW (160 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 10,3 s |
| Topsnelheid | 197 km/u |
Specificaties Jaguar E pace 2017 P160
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 9AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | juli 2017 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 3 jaar |
| Vanafprijs | € 61.917 |
| Bijzonderheden | Deze motor is voorzien van mild hybrid-technologie. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 118 kW (160 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Motortype | benzine, 3-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.498 cm³ |
| Bij | 5.500 tpm |
| Bij | 1.600 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| Vermogensrange | 118 tot 227 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.783 kg |
| L x B x H | 4.395 x 1.984 x 1.648 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 494 l |
| Bandenmaat | 235/60 R18 |
| Wielbasis | 2.681 mm |
| Max. aanh. gew. | n.v.t. kg |
| Tankinhoud | 67 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 8,0 l/100km |
| CO₂-emissie | 181 g/km |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 10,3 s |
| Topsnelheid | 197 km/u |