Honda Hr v
2015 - ...
Honda Hr v 2015 1.6 I-DTEC
Alles wat je moet weten over de Honda Hr v 2015 1.6 I-DTEC
Beknopte specificaties Honda Hr v 2015 1.6 I-DTEC
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 6MT |
| Verbr. gecomb. | 4,0 l/100km |
| Massa leeg | 1.324 kg |
| L x B x H | 4.294 x 1.772 x 1.605 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 470 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 10,0 s |
| Topsnelheid | 192 km/u |
Specificaties Honda Hr v 2015 1.6 I-DTEC
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 6MT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | juli 2015 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Niet meer leverbaar | sinds september 2018 |
| Garantie | 3 jaar |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Motortype | diesel, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.597 cm³ |
| Bij | 4.000 tpm |
| Bij | 2.000 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Vermogensrange | 88 tot 134 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.324 kg |
| L x B x H | 4.294 x 1.772 x 1.605 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 470 l |
| Bandenmaat | 215/60 R16 |
| Wielbasis | 2.610 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.400 kg |
| Tankinhoud | 50 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 4,0 l/100km |
| CO₂-emissie | 104 g/km |
| Energielabel | E |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 10,0 s |
| Topsnelheid | 192 km/u |