Ford Transit custom
2012 - ...
Ford Transit custom 2012 2.0 TDCi EcoBlue 170 pk
Alles wat je moet weten over de Ford Transit custom 2012 2.0 TDCi EcoBlue 170 pk
Beknopte specificaties Ford Transit custom 2012 2.0 TDCi EcoBlue 170 pk
| Carrosserietype | 5-drs. bestelbus |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 6MT (optie 6AT) |
| Verbr. gecomb. | 6,0 l/100km |
| Massa leeg | 1.945 kg |
| L x B x H | 4.973 x 2.080 x 1.925 mm |
| Inh. bag. ruimte. | l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 125 kW (170 pk) |
| Max. koppel | 405 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | s |
| Topsnelheid | 165 km/u |
Specificaties Ford Transit custom 2012 2.0 TDCi EcoBlue 170 pk
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. bestelbus |
| Transmissie | 6MT (optie 6AT) |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | juli 2012 |
| Laatste facelift | januari 2018 |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 28.125 |
| Bijzonderheden | De Transit Connect is er ook in verlengde en/of verhoogde uitvoering en als personenbus voor geel kenteken. Die laatste variant is door de bpm-plicht wel veel duurder. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 125 kW (170 pk) |
| Max. koppel | 405 Nm |
| Motortype | diesel, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 2.000 cm³ |
| Bij | 3.500 tpm |
| Bij | 1.600 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Vermogensrange | 77 tot 125 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.945 kg |
| L x B x H | 4.973 x 2.080 x 1.925 mm |
| Inh. bag. ruimte. | l |
| Bandenmaat | 215/65 R15 |
| Wielbasis | 2.933 mm |
| Max. aanh. gew. | 2.500 kg |
| Tankinhoud | 70 l |
| Laadruimte | vanaf 6,0 m3 |
| Laadlengte | 2.554 mm |
| Laadvermogen | 1.115 tot 1.484 kg |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 6,0 l/100km |
| CO₂-emissie | 165 g/km |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | s |
| Topsnelheid | 165 km/u |