Bmw 4 serie gran coupe
2014 - ...
Bmw 4 serie gran coupe 2014 430d
Alles wat je moet weten over de Bmw 4 serie gran coupe 2014 430d
Beknopte specificaties Bmw 4 serie gran coupe 2014 430d
| Carrosserietype | 4-drs. coupé |
| Aandrijving | achterwielen (optie 4WD) |
| Transmissie | 8AT |
| Verbr. gecomb. | 5,5 l/100km |
| Massa leeg | 1.755 kg |
| L x B x H | 4.638 x 1.825 x 1.389 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 480 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 190 kW (258 pk) |
| Max. koppel | 560 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 5,6 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Specificaties Bmw 4 serie gran coupe 2014 430d
Algemeen
| Carrosserietype | 4-drs. coupé |
| Transmissie | 8AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | juni 2014 |
| Laatste facelift | maart 2017 |
| Garantie | 3 jaar |
| Vanafprijs | € 76.571 |
Techniek
| Aandrijving | achterwielen (optie 4WD) |
| Max. vermogen | 190 kW (258 pk) |
| Max. koppel | 560 Nm |
| Motortype | diesel, 6-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 2.993 cm³ |
| Bij | 4.000 tpm |
| Bij | 1.500 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Vermogensrange | 100 tot 240 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.755 kg |
| L x B x H | 4.638 x 1.825 x 1.389 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 480 l |
| Bandenmaat | 225/50 R17 |
| Wielbasis | 2.810 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.800 kg |
| Tankinhoud | 60 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 5,5 l/100km |
| CO₂-emissie | 144 g/km |
| Energielabel | G |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 5,6 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |