Bmw 3 serie touring
2019 - ...
Bmw 3 serie touring 2019 318d
Alles wat je moet weten over de Bmw 3 serie touring 2019 318d
Beknopte specificaties Bmw 3 serie touring 2019 318d
| Carrosserietype | 5-drs. stationwagen |
| Aandrijving | achterwielen |
| Transmissie | 8AT |
| Verbr. gecomb. | 5,0 l/100km |
| Massa leeg | 1.605 kg |
| L x B x H | 4.713 x 1.827 x 1.440 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 500 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 8,8 s |
| Topsnelheid | 213 km/u |
Specificaties Bmw 3 serie touring 2019 318d
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. stationwagen |
| Transmissie | 8AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | juli 2019 |
| Laatste facelift | juli 2022 |
| Garantie | 3 jaar |
| Vanafprijs | € 62.825 |
Techniek
| Aandrijving | achterwielen |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Motortype | diesel, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.995 cm³ |
| Bij | 4.000 tpm |
| Bij | 1.500 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Vermogensrange | 110 tot 390 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.605 kg |
| L x B x H | 4.713 x 1.827 x 1.440 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 500 l |
| Bandenmaat | 225/50 R17 |
| Wielbasis | 2.851 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.600 kg |
| Tankinhoud | 59 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 5,0 l/100km |
| CO₂-emissie | 132 g/km |
| Energielabel | B |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 8,8 s |
| Topsnelheid | 213 km/u |