Alfa romeo Stelvio
2017 - ...
Alfa romeo Stelvio 2017 2.2 JTD 190
Alles wat je moet weten over de Alfa romeo Stelvio 2017 2.2 JTD 190
Beknopte specificaties Alfa romeo Stelvio 2017 2.2 JTD 190
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | achterwielen |
| Transmissie | 8AT |
| Verbr. gecomb. | 5,2 l/100km |
| Massa leeg | 1.579 kg |
| L x B x H | 4.687 x 1.903 x 1.671 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 525 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 140 kW (190 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 7,6 s |
| Topsnelheid | 210 km/u |
Specificaties Alfa romeo Stelvio 2017 2.2 JTD 190
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 8AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | mei 2017 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Niet meer leverbaar | sinds september 2021 |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 62.450 |
| Bijzonderheden | De 160 en 190 pk sterke dieselversies zijn de enige uitvoeringen zonder 4WD. |
Techniek
| Aandrijving | achterwielen |
| Max. vermogen | 140 kW (190 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Motortype | diesel, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 2.143 cm³ |
| Bij | 3.750 tpm |
| Bij | 1.750 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| Vermogensrange | 110 tot 375 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.579 kg |
| L x B x H | 4.687 x 1.903 x 1.671 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 525 l |
| Bandenmaat | 225/65 R17 |
| Wielbasis | 2.818 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.700 kg |
| Tankinhoud | 58 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 5,2 l/100km |
| CO₂-emissie | 138 g/km |
| Energielabel | E |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 7,6 s |
| Topsnelheid | 210 km/u |