Peugeot 108
2014 - ...
Peugeot 108 2014 1.0 e-VTi
Alles wat je moet weten over de Peugeot 108 2014 1.0 e-VTi
Beknopte specificaties Peugeot 108 2014 1.0 e-VTi
| Carrosserietype | 3-drs. hatchback |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 5MT |
| Verbr. gecomb. | 3,7 l/100km |
| Massa leeg | 815 kg |
| L x B x H | 3.475 x 1.884 x 1.460 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 196 l |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Max. vermogen | 53 kW (72 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 12,6 s |
| Topsnelheid | 160 km/u |
Specificaties Peugeot 108 2014 1.0 e-VTi
Algemeen
| Carrosserietype | 3-drs. hatchback |
| Transmissie | 5MT |
| Euro NCAP | 4 sterren |
| Marktintroductie | juni 2014 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 11.195 |
| Bijzonderheden | Ook leverbaar als vijfdeurs voor de meerprijs van € 360,-. |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 53 kW (72 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Motortype | benzine, 3-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 998 cm³ |
| Bij | 6.000 tpm |
| Bij | 4.400 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/trommels |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| Vermogensrange | alleen 53 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 815 kg |
| L x B x H | 3.475 x 1.884 x 1.460 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 196 l |
| Bandenmaat | 165/65 R14 |
| Wielbasis | 2.340 mm |
| Max. aanh. gew. | n.v.t. kg |
| Tankinhoud | 35 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 3,7 l/100km |
| CO₂-emissie | 85 g/km |
| Energielabel | B |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 12,6 s |
| Topsnelheid | 160 km/u |