Skoda Karoq
2017 - ...
Skoda Karoq 2017 1.0 TSI Greentech (110 pk)
Alles wat je moet weten over de Skoda Karoq 2017 1.0 TSI Greentech (110 pk)
Beknopte specificaties Skoda Karoq 2017 1.0 TSI Greentech (110 pk)
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | voorwielen |
| Transmissie | 6MT |
| Verbr. gecomb. | 5,8 l/100km |
| Massa leeg | 1.365 kg |
| L x B x H | 4.390 x 1.841 x 1.603 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 521 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 11,1 s |
| Topsnelheid | 191 km/u |
Specificaties Skoda Karoq 2017 1.0 TSI Greentech (110 pk)
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 6MT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | oktober 2017 |
| Laatste facelift | januari 2022 |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 33.490 |
Techniek
| Aandrijving | voorwielen |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Motortype | benzine, 3-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 999 cm³ |
| Bij | 5.500 tpm |
| Bij | 2.000 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Vermogensrange | 81 tot 110 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.365 kg |
| L x B x H | 4.390 x 1.841 x 1.603 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 521 l |
| Bandenmaat | 215/60 R16 |
| Wielbasis | 2.638 mm |
| Max. aanh. gew. | 1.200 kg |
| Tankinhoud | 50 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 5,8 l/100km |
| CO₂-emissie | 132 g/km |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 11,1 s |
| Topsnelheid | 191 km/u |