Bmw 2 serie coupe
2014 - ...
Bmw 2 serie coupe 2014 M2
Alles wat je moet weten over de Bmw 2 serie coupe 2014 M2
Beknopte specificaties Bmw 2 serie coupe 2014 M2
| Carrosserietype | 2-drs. coupé |
| Aandrijving | achterwielen |
| Transmissie | 6MT (optie 8AT) |
| Verbr. gecomb. | 7,9 l/100km |
| Massa leeg | 1.595 kg |
| L x B x H | 4.432 x 1.774 x 1.418 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 390 l |
| Euro NCAP | niet getest |
| Max. vermogen | 272 kW (340 pk) |
| Max. koppel | 465 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 4,5 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Specificaties Bmw 2 serie coupe 2014 M2
Algemeen
| Carrosserietype | 2-drs. coupé |
| Transmissie | 6MT (optie 8AT) |
| Euro NCAP | niet getest |
| Marktintroductie | maart 2014 |
| Laatste facelift | juli 2017 |
| Niet meer leverbaar | sinds juli 2018 |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanafprijs | € 87.195 |
Techniek
| Aandrijving | achterwielen |
| Max. vermogen | 272 kW (340 pk) |
| Max. koppel | 465 Nm |
| Motortype | benzine, 6-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 2.979 cm³ |
| Bij | 6.500 tpm |
| Bij | 1.400 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Vermogensrange | 100 tot 302 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.595 kg |
| L x B x H | 4.432 x 1.774 x 1.418 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 390 l |
| Bandenmaat | 245/30 R19 |
| Wielbasis | 2.690 mm |
| Max. aanh. gew. | n.v.t. kg |
| Tankinhoud | 52 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 7,9 l/100km |
| CO₂-emissie | 185 g/km |
| Energielabel | G |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 4,5 s |
| Topsnelheid | 250 km/u |