Audi Q3 sportback
2019 - ...
Audi Q3 sportback 2019 45 TFSI quattro
Alles wat je moet weten over de Audi Q3 sportback 2019 45 TFSI quattro
Beknopte specificaties Audi Q3 sportback 2019 45 TFSI quattro
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 7AT |
| Verbr. gecomb. | 7,3 l/100km |
| Massa leeg | 1.600 kg |
| L x B x H | 4.507 x 1.851 x 1.557 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 530 l |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Max. vermogen | 169 kW (230 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Acc. 0-100 km/u | 6,5 s |
| Topsnelheid | 233 km/u |
Specificaties Audi Q3 sportback 2019 45 TFSI quattro
Algemeen
| Carrosserietype | 5-drs. SUV |
| Transmissie | 7AT |
| Euro NCAP | 5 sterren |
| Marktintroductie | augustus 2019 |
| Laatste facelift | n.v.t. |
| Garantie | 4 jaar |
| Vanafprijs | € 66.920 |
| Bijzonderheden | Met de Sportback is er voor het eerst een tweede carrosserievariant voor de Q3. |
Techniek
| Aandrijving | 4WD |
| Max. vermogen | 169 kW (230 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Motortype | benzine, 4-cilinder lijn |
| Cilinderinhoud | 1.984 cm³ |
| Bij | 5.000 tpm |
| Bij | 1.500 tpm |
| Remmen v/a | gev. schijven/schijven |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| Vermogensrange | 110 tot 294 kW |
Afmetingen en gewichten
| Massa leeg | 1.600 kg |
| L x B x H | 4.507 x 1.851 x 1.557 mm |
| Inh. bag. ruimte. | 530 l |
| Bandenmaat | 215/65 R17 |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| Max. aanh. gew. | 2.100 kg |
| Tankinhoud | 60 l |
Verbruik
| Verbr. gecomb. | 7,3 l/100km |
| CO₂-emissie | 166 g/km |
| Energielabel | F |
Prestaties
| Acc. 0-100 km/u | 6,5 s |
| Topsnelheid | 233 km/u |